Služby

Nabízíme individuální zakázkovou výrobu z masivního dřeva, dýhovaných materiálů a moderních laminovaných desek. Dokážeme vyrobit téměř jakýkoliv prvek do interiéru i exteriéru související se dřevem. Spolupracujeme s šikovnými zámečníky, a proto dokážeme snoubit dřevo s kovovými prvky na míru.
Toužíte po atypickém nábytku a nemůžete sehnat truhláře, který to dokáže? Oslovte nás, umíme si poradit s ohýbanými prvky, složitým dýhováním a netradičními tvary.
Potřebujete zrestaurovat starožitný nábytek dle tradičních postupů? V naší dílně vdechneme staré komodě, či stolu nový život na dlouhá léta.

Masivní nábytek

Stoly

Opravdu bytelné stoly jak tradičního vzhledu a konstrukce, tak i moderní stoly v kombinaci s kovovým podnožím, nebo unikátní rustikální stoly s prasklinami a přírodním vzhledem kmene stromu.

Postele

Pevné postele s úložným prostorem, nebo bez něj. Poznejte rozdíl a dopřejte si spokojený spánek na posteli, která se ani po dlouhých letech nepohne a nevydá jediný rušivý zvuk.

Interiérové dveře

Vyrábíme masivní dveře včetně obložek v nepřeberné kombinaci barevných odstínů od mořeného povrchu po celou paletu barevných odstínů RAL. Můžeme také nabídnout povrchovou úpravu.

Dýhovaný nábytek

Krásu, eleganci dřeva a výhody velkoplošných materiálů v sobě kombinuje dýhovaný nábytek. Jsme schopni zajistit kromě běžně užívaných dřevin, jakými jsou dub, ořech, bříza, buk, jasan také dřeviny exotické. Díky mnohaletým zkušenostem s restaurováním nábytku dokážeme zpracovávat dýhu do nejmenšího detailu a navázat kresbu tak, aby na sebe jednotlivé dílce krásně navazovaly. Při náročných aplikacích si sami pečlivě vybíráme barvu a požadovanou kresbu dřeviny, která bude udávat vzhled celé sesazenky. Výsledný estetický dojem takto pečlivě vybrané a sestavené kresby je ohromující a bude chloubou vašeho interiéru.

Povrchové úpravy

Veškerý nábytek a interiérové prvky z masivu a dýhovaných materiálů nabízíme s povrchovou úpravou podle vašeho přání a s ohledem na způsob užití. Můžeme nabídnout povrchovou úpravu do interiéru v široké škále barevných mořidel v kombinaci s tvrdým voskovým olejem, nebo stříkanými povrchy v různých stupních matu a lesku. Na masivní dřevo do exteriéru používáme vodou ředitelné špičkové lazury ICRO dostupné v mnoha odstínech, nebo jsme schopni Vámi požadovaný odstín namíchat podle vzorníku RAL. Na venkovní terasy a jiné dřevěné prvky, které si mají zachovat přírodní vzhled, doporučujeme exteriérový olej. Nabízíme prvotřídní nátěrové hmoty profesionální značky ICRO, které u nás můžete také zakoupit.

Nábytek z laminovaných desek

Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, botníky, úložné prostory a další nábytek z kvalitních lamino desek prověřených výrobců Egger, Kronospan, Pfleiderer. Pečlivě sledujeme trendy ve vývoji dekorů a pravidelně aktualizujeme palety vzorníků, abychom Vám mohli nabídnout současné moderní dekory, barvy a struktury povrchů.

Truhlářství Praha s.r.o. 2020 – Tadeáš Páv